Новини з 1996 року

Повний ігнор аліментів і громадських робіт привів кременчужанина до... А нічого йому не зробили

Артем Кузьменко 06 травня 2020 16:45 521 0

30 квітня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули справу про адміністративне порушення ст. 183-2 КУпАП (ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт) стосовно кременчужанина, який знехтував покаранням суду. Відповідну постанову опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Спочатку 120 годин робіт порушнику присудили 6 листопада 2019 року, тому що він не сплачував аліменти більше ніж пів року.

Цього разу розглянули справу, протокол про яку склали ще 12 грудня 2019 року. Тоді чоловіка притягли до відповідальності через те, що хоч він і знав про графік виконання суспільно корисних робіт, але не прийшов їх виконувати. Так само він не прийшов і до зали суду.

Протокол склали 12 грудня, отже розглянути його мали до 12 березня, тому що притягти до адміністративної відповідальності порушника можна лише протягом 3 місяців із дня вчинення порушення або якщо воно тривале — з дня фіксування. А справу розглядають лише 30 квітня, тож чоловіка вже не мають права карати.

І суддя закрив провадження у справі через те, що закінчився термін розгляду. Так вийшло, що той, кого притягли до відповідальності, вийшов сухим із води.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 421 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 543 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1048 0