Новини з 1996 року

Повний аут і заводу, і людям? Комплекс «Нептун» планують будувати не на шасі від ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Валерія Макряшина 17 вересня 2020 12:30 1979 0

Як відомо, дослідний зразок ракетного комплексу «Нептун» базується на шасі українських «КрАЗів». Але. Вітчизняний мобільний комплекс протикорабельних крилатих ракет 360МЦ «Нептун» може бути замовлений не в кременчуцького ПрАТ «АвтоКрАЗ», а базуватиметься на чеських «Татрах». 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генерал-лейтенант Михайло Забродський, екскомандувач Десантно-штурмових військ ЗС України, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

«За інсайдерською інформацією, прийнято рішення замінити вітчизняні базові машини комплексу – КрАЗ-7634 на чеські машини Tatra. Використання чеських машин, які удвічі дорожчі за КрАЗ, не тільки збільшить видатки бюджету, але й вдарить по сім’ях кременчуцьких машинобудівників. Не згадуючи вже і без того про критичний стан чи не єдиного вітчизняного машинобудівного заводу!..» - написав Забродський.

Довідково:  дослідний зразок ракетного комплексу «Нептун» базується на шасі від ПрАТ «АвтоКрАЗ». Зокрема самохідна пускова установка УСПУ-360 виконана на базі шасі КрАЗ-7634НЕ (КрАЗ Н27.3ЕХ) колісної формули 8х8, а рухомий командний пункт РКП-360, транспортно-заряджальна машина ТЗМ-360 та транспортна машина ТМ-360 розміщені на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221.

Нагадаємо, щодо ПрАТ «АвтоКрАЗ» порушено справу про банкрутство, через що компанія не допускається до військових тендерів. Щоб мати можливість хоч якось брати участь у торгах, 14 травня 2019 року була зареєстрована дилерська компанія ТОВ «КрАЗ» зі статутним капіталом 5000 гривень, засновники – директор ПрАТ «АвтоКрАЗ» з маркетингу Мирослав Лєсневський (внесок 4950 грн) і адвокат Ярема-Назар Лазор (50 грн).

 

Читайте також: 

Кременчуцькі чиновники ловлять "передвиборний хайп" на працівниках ПрАТ "АвтоКрАЗ" і боргах заводу

Кременчуцький "АвтоКрАЗ" святкує одну з небагатьох вдалих угод. Продали автокран "колегам"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 264 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 625 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1366 0