Новини з 1996 року

Повіям не вдалося заробити гроші на дискотеку через поліцейський рейд

Єлизавета Кравченко 23 лютого 2016 11:30 726 0

Співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Головного управління поліції Полтавщини встановили факт звідництва, безпосередніми учасниками якого були «таксист» і дві його знайомі, 20-ти і 27-ми років.

Як зазначив Руслан Бірюков, заступник начальника Головного управління поліції області, вказане кримінальне правопорушення було виявлено в процесі реалізації заходів з профілактики злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми.

Одна з дівчат, яку притягнуто до адміністративної відповідальності за проституцію, не заперечує, що надала інтимні послуги клієнту за винагороду.

"Ми з подругою хотіли піти на дискотеку, а грошей не було. У цей час зателефонував наш спільний знайомий і запропонував заробити. Ми погодилися і він відвіз нас до клієнта в готель", – каже 27-річна дівчина.

На даний час за фактом звідництва відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 302 Кримінального кодексу України.

Відносно дівчат складені адміністративні протоколи за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (заняття проституцією).

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 436 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 667 0