Новини з 1996 року

Повітрям, віником і так-сяк раз на тиждень: як у Кременчуці проводиться санобробка будинків

Валерія Макряшина 07 травня 2020 12:00 1254 0

Як "абсолютно ніяк" відбувається санітарна обробка будинків у Кременчуці, обговорювали сьогодні, 7 травня, на засіданні штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації.

А порушили питання самі мешканці, які цю обробку взагалі з початку запровадження у місті карантину не бачили.

Деякі люди скаржаться, що під'їзди обробляли так-сяк, деколи повітрям, деякі з кременчужан бачили, що робітники управляючих компаній це робили віником, вмочаючи їх у відра з дезрозчином.

Втім, за словами представниці управління ЖКГ, - у місті все ок і чи не щодня працівники управляючих компаній проводять ретельну дезінфекцію - так учора було оброблено більше 700 будинків.

Де вони знаходяться - загадка. Уявіть собі! Втім насправді справи куди гірші, якщо побачити, як і чим ці будинки обробляються, якщо вже таке дійсно відбувається. 

Міський голова, провівши власне супердослідження у власному під'їзді, не помітив за тиждень на вхідних дверях до нього якихось змін - конфігурація плям, яку залишає хімрозчин, не змінювалася протягом цього часу.

Тобто обробка не проводилася. І його під'їзд не один такий. 

У результаті, управлінню ЖКГ було доручено завтра зібрати й підготувати 50 фото оброблених приміщень житлових будинків від однієї управляючої компанії, а це в нас "Житлорембудсервіс" та 50 таких від іншої - "Місто для людей".

Бо слова - словами, а факти - фактами. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1743 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1823 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1741 0