Новини з 1996 року

Потяг №92 сполученням "Кременчук-Львів" більше не курсуватиме?

Едера Бедьо 25 березня 2016 12:57 813 0

Завтра, 26 березня, з Кременчука до Львова вирушає останній потяг № 92 без пересадок. Про це повідомляють працівники довідкового бюро "Укрзалізниці".

- Квитки на цей потяг не продаються, тому наразі, за існуючим розкладом, справді завтра йтиме останній потяг сполученням "Кременчук-Львів". Нині ж у зв`язку з переходом на літній час розробляються нові розклади. Тож чи курсуватиме й надалі прямий потяг з Кременчука до Львова, поки що невідомо, - повідомила працівниця довідкового бюро "Укрзалізниці" Катерина.

За її ж словами, офіційної інформації з цього приводу варто очікувати не раніше наступного тижня, про що можна буде дізнатися на офіційному сайті "Укрзалізниці" або ж за номером довідкового бюро: 0-900-301-259. 

У разі, якщо потяг № 92 сполученням "Кременчук-Львів" таки відмінять, причому вже не вперше, кременчужанам доведеться добиратися до міста Лева потягами з пересадками або в Полтаві, або в Києві, або у Знам`янці. До речі, значної різниці у вартості двох квитків замість одного немає. 

Теги: Життя Кременчука Укрзалізниця

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 286 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 613 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 759 0