Новини з 1996 року

ПОСТАВИЛИ НА КІН ВСЕ. Директор ринку Холод та нардеп Шаповалов: царем у Кременчуці буде віце-мер Малецький

Олександр Курилов 05 листопад 2015 10:05 1492 0

Спонсори й організатори виборів від фіолетової кременчуцької партії «Поруч» та місцевої «Батьківщини» оприлюднили сьогодні свою остаточну відповідь на майбутні вибори, другий тур яких відбудеться 15 листопада. Для оприлюднення відповіді сьогодні, зранку, спеціальні агітатори почали роздавати на вулицях міста агітаційну газету «Автограф» - видання,  надруковане стотисячним тиражем.

В оприлюдненій агітці її автори заявляють, що їм вдалося залучити до себе, вже в новій міськраді, депутатів від партій «Самопоміч», «Радикальної партії» та місцевої «Солідарності».

А висновок звідси – один. Міським головою Кременчука буде віце-мер Малецький. Натомість секретарем міськради буде сумновідомий депутат Олександр Головач, якого суд відправив на перевиховання, бо побив людину. Ще – у кабінети в мерії прийде й уся інша бригада, від дій якої Кременчук перевернеться не один раз.

Інше  й не менш цікаве в агітці - це намагання перекласти провальні справи віце-мера Малецького на його конкурента – першого заступника міського голови Калашника.

Натомість самому пану Малецькому, який у Кременчуці тільки й робив, що керував, – слід вручити медаль.

Про що слід додати – так це дати відповідь на запитання: звідки взагалі в цій ситуації «ростуть ноги»?

Агітаційне видання "Автограф", на переконання репортера, у нас контролюється виключно двома людьми й більш ніким.

Перший контролер – це відомий кременчуцький бізнесмен і народний депутат, колишній представник фракції Партії регіонів у парламенті  Юрій Шаповалов.

Другий «контролер» газети - це керівник міського Центрального ринку й  теж найбільший бізнесмен з кременчуцької «Батьківщини» - Євген Холод.

Вважається, що з обранням їхньої креатури віце-мера Малецького обидва зможуть спокійно керувати містом через свого висуванця.

Як саме керуватимуть – можна побачити на прикладі фундаментальних скандалів з розподілів землі, які цього року й минулого теж розбирали на своїх сесіях депутати Кременчуцької міської ради.

Про що слід додати –  загалом агітка цікава й показує вона, що боротьба за вибори міського голови Кременчука розгорнулася не на життя, а на смерть. Для завершення цієї боротьби на свою користь контролери пана Малецького ніколи не відмовляться від традиційного бруду, яким було успішно вимазано Кременчук ще в першому турі голосування.

Останнє – це про вартість голосу на вибори за пана віце-мера з гуманітарних питань, які купують у спеціальній сітці. Сітка ця діє у Кременчуці останні п’ять років і вартість покупки голосів у ній – нестабільна.

Якщо раніше за голос платили по 800 гривень (400 до виборів, 400 після), то на останніх виборах давали лише по 400 грн. Чому впала ціна – «касири» й «спонсори» не пояснюють.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись