Новини з 1996 року

Пост здав — пост прийняв. В’ячеслав Деркач більше не керівник патрульної поліції Кременчука

Валерія Макряшина 03 травня 2019 10:00 945 0

У Кременчуцьких патрульних - новий начальник, точніше виконуючий обов'язки командира батальйону патрульної поліції. Ним став Сергій Мельник. Він має юридичну освіту, вчився у Національній Академії внутрішніх справ, працював в Управлінні патрульної поліції в Закарпатській області. Прибувши в Кременчук, був призначений заступником командира батальйону патрульної поліції Кременчука. 

Сам же вже колишній командир батальйону патрульної поліції м. Кременчука В’ячеслав Деркач відтепер керуватиме групою швидкого реагування в Кременчуцькому райвідділі поліції. Додамо, що В’ячеслав Деркач очолив патрульну поліцію Кременчука у 2016-му році й зробив на цій посаді багато чого, за що можна й похвалити, й посварити. 

Посварити за те, що закривав очі на неідеальну поведінку патрульних поліцейських, які, затримуючи громадян, опускалися до зухвалих методів - згадайте ту ж викрутку, якою інспекторка патрульної поліції умисно проколола шини автівки кременчужанина. Ще можна пригадати ситуацію, яка сталася 7 січня: щоб зупинити водія-порушника, патрульні розбили скло його автомобіля.

Та патрульних катастрофічно не вистачає, набір продовжується, кожен інспектор - на вагу золота, тож про звільнення не може бути й мови. Втім похвалити В’ячеслава Деркача також є за що, але тут треба подумати. Він, на відміну від інших начальників, турбувався про те, щоб рівень злочинності не зростав, турбувався він і про самих патрульних. Можливо, це й стало причиною його усунення з посади керівництвом. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 252 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 351 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 492 0