Новини з 1996 року

Пост №1. Для охоронників ілюмінації у сквері на Соборній поставлять модернову будку-конструкцію

Олександр Курилов 07 грудня 2019 11:00 428 0

Чиновники міського виконавчого комітету посилять охорону центрального міського скверу, що на вулиці Соборній й про це повідомляють у нашій мерії.

Зокрема, мова про останнє рішення виконавчого комітету прийняте вчора, за яким з цільового фонду міськради терміново виділяється 76 тисяч гривень на придбання металевої конструкції (павільйон-будка -авт) для розміщення на самій території скверу спеціальної охорони.

За тим, що заплановано – ця будка для охорони стоятиме у сквері всі Новорічні свята. Вона призначена для перебування в ній працівників комунального підприємства «Муніципальна варта» та поліцейських, які охоронятимуть світлову ілюмінацію у сквері.

Поки що незрозуміло, як саме охоронятимуть додаткові гірлянди, аби їх не пошкодили і не покрали. Тож імовірно, що спеціальні охоронці блукатимуть по скверу у відповідності до встановленого графіку й під час свого пересування дивитимуться на підозрілі особистості. Тож якщо вас занесло вночі у сквер на Соборній і там ви побачити якогось підозрілого одинака в ушанці– не лякайтесь.

Можливо – це не зловмисник ( такі по скверу не ходять), а навпаки – сторож.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 225 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 240 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 402 0