Новини з 1996 року

Посміємося. Або як кременчужанка Інна зі своєю дитиною кота рятувала

Олександр Курилов 26 листопад 2016 12:50 544 0

Мешканка нашого міста Інна Колінько оприлюднила свою вчорашню історію про порятунок чужого кота, якого сприйняла як бездомного.

Загалом історія дуже цікава й через тварину  мешканка міста ледь не потрапила в поліцію. Але врешті-решт, усе завершилося нормально й головне – насміялися всі досхочу. А що було вчора  – про це Інна пише на сторінці «Група захисту тварин. Кременчук».

«Ось через цього красеня мене ледь поліція не забрала!
Біжу з дитиною додому, чуємо - нявкання з підвалу. Треба діставати звірину, вимазалася, як порося.  Дивлюся  - кіт дебелий, правда, смердючий і брудний. Доця відразу вирішила, що бідолаху на вулиці не залишимо і заберемо додому, щоб знайти новий будинок коту "Базиліо" (ім'я придумала дитина).

 Кажу малій: стій тут і нікуди його не відпускай, а я збігаю в економ-клас по якийсь рушник,  щоб нас у маршрутку пустили. Побігла, а це через 2 будинки,  прибігаю назад, а  мою дитину за комір тримає стара бабця і тіпає. Поруч поліція стоїть.

Я ж від побаченого скаженію й починаю кричати на бабцю:  "Чого ти чіпаєш своїми руками мою дитину?"

А бабця на мене: - Вона намагалася,  живодерка,  вкрасти мого кота!

Дитина в сльозах, перелякана, радості від знахідки залишилося 0, поки пояснила всім, що я його дістала з підвалу,  думала,  що він нічийний і що є  купа безсовісних людей,  які викидають тварин  з дому,  минуло хвилин 20.  Виявилося,  що кіт гуляв. Поліцейські посміялися і нас  відпустили. Пішли купили коту-диверсанту сосиску, віддали рушник для його місця, аби  він на ньому спав і згадував нас. Ось так ми вчора кота рятували)))))))».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись