Новини з 1996 року

Послаблення карантину: транспорт, ринки і парки. Чого чекати кременчужанам, якщо буде новий спалах?

Артем Кузьменко 08 травня 2020 14:35 852 0

Сьогодні, 8 травня, в Полтаві провели брифінг Полтавської облдержадміністрації за участю її голови Олега Синєгубова, голови Полтавської облради Олександра Біленького, секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти і доктора медичних наук Дмитра Шкурупія, який нещодавно повернувся зі стажування в Італії додому.

 

Читайте також: Лікар із Полтавщини, який приїхав з Італії, розповів, чому нам до Європи дуже далеко

 

Після доповіді Дмитра Шкурупія голова ОДА Олег Синєгубов розказав про план дій з моменту послаблення карантину. Він повідомив, що область робитиме, якщо (або коли) в області буде новий спалах коронавірусної інфекції.

“Якщо ми будемо фіксувати збільшення випадків захворювання, то можемо повернутися і до посилення карантинних заходів. Тому цей рух не лише в один бік можливий”, — сказав голова Полтавської ОДА.

Тож з моменту послаблення карантину головне — не розслаблятися, адже вірус так само гуляє містом, як і незабаром гулятимуть люди. В першу чергу послаблюють карантин по всій Україні для того, щоб малий та середній бізнес, який є одним із факторів бюджетоутворення держави, мав змогу працювати.

У Кременчуці є відразу декілька місць, в яких можуть зафіксувати нові спалахи. По-перше, громадський транспорт, який повинні запустити вже з вівторка, 12 травня. Можливо, ще з 11, але точно вирішать на сьогоднішньому засідання міськвиконкому о 15 годині в будівлі мерії.

Друге — це ринки, до яких діставатимуться переважно пенсіонери, які входять до групи ризику. Всім, як і завжди, конче потрібно буде на ринок саме зранку, і їх не лякатиме відсутність пільг.

І наостанок, це великі компанії, які до цього спокійно збиралися у дворах, а тепер будуть у парках та інших зонах відпочинку. Навіщо Кабмін дозволив їхнє відкриття і яким чином це допомагає бізнесу — відомо самим міністрам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1004 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2004 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2621 0