Новини з 1996 року

Посидів у кутку й в третьому ряду. Мер Малецький повернувся від Гройсмана засмученим. Фото

Олександр Курилов 22 травня 2018 10:14 1906 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький повернувся до міста із зустрічі Асоціації керівників міст України з Прем’єром Гройсманом. А така зустріч була в столиці вчора, повідомляє сайт Асоціації міст України.

На цьому зібранні був також наш мер Віталій Малецький, якого посадили подалі від Прем’єра, аби  не кидався в очі.

Отже, Гройсман говорив на цій зустрічі про монетизацію субсидій, про медичні субвенції й про дороги. Зокрема, що містам виділять кошти для ремонту доріг, але тільки в тому випадку, якщо є проекти.

Сам прем’єр уже у Твіттері так розповідає про зустріч:  22 години тому

«Обговорюємо проблеми міст на засіданні Асоціації міст України: розподіл освітньої та медичної субвенцій, будівництво доріг, субсидії. Ми готові допомогти, але і в містах мають усвідомлювати, що рівень життя громадян, створення ділового клімату - це так само завдання місцевої влади».

Загалом у таких випадках наш міський голова Віталій Малецький обов’язково виставляє фото з таких заходів у Фейсбуку, а прес-служба міськвиконкому оприлюднює відповідні повідомлення – все-таки мер Кременчука побував на зустрічі з Прем’єром і це важливо.

Однак цього разу – все навпаки й зрозуміло чому тиша.

Через скандали градоначальника з підприємцями  рівень ділового клімату в місті знаходиться на нульовій позначці. 

Замість того, аби підвищувати рівень життя кременчужан, наші чиновники торгують дармовим піском, як на базарі, а ремонт доріг (не будівництво) в нашому місті відбувається за кредитні кошти, бо бюджет через бездіяльність градоначальників Кременчука, в тім числі, не виконується вже 5-ий місяць поспіль.

Звідси й місце нашого мера на зустрічі, де кременчуцький градоначальник сидить на гальорці, аби до нього було менше питань і менше його хто бачив. Зрештою, це й правильно – для чого саджати двієчників за передні парти?

На фото – зустріч мерів міст України з Володимиром Гройсманом. Наш міський голова Віталій Малецький – у кутку далеко справа.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1927 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2464 0