Новини з 1996 року

Пошуки зниклої у воді Дніпра Карини триватимуть. Нарада сьогодні про трагедію місцевого рівня

Олександр Курилов 15 квітня 2019 12:15 2760 0

Кременчуцькі правоохоронці вважають, що головною версією загибелі трьох людей у воді Дніпра, що сталося 24 березня й  тіла яких вдалося знайти, коли рятувальники шукають останню учасницю цієї групи – Карину Ігнатенко, яку знайти не можуть, –  є нещасний випадок на воді.

Однак що саме стало причиною цього випадку, зокрема – чому перекинувся човен з відпочивальниками, на це питання в поліції немає відповіді.

Це сьогодні зранку на березі Дніпра пройшла нарада, під час якої начальник Крюківського відділення поліції Руслан Кочерга відповів на запитання рідних дівчини, яку шукають в акваторії річки з 24 березня.

За словами представника правоохоронних органів, з’ясовано таке.  Перше - човен, на якому відпочивальники пливли по Дніпру 24 березня, не був призначений для перевезення великої кількості людей, а причиною перекидання човна, найбільш імовірно,  є людський фактор. Але в чому саме цей фактор,  що саме конкретно – ходіння по човну під час руху або робота двигуна –  на це запитання відповіді немає.

Натомість є інше. Станції мобільного оператора показують, що телефони присутніх у човні припинили працювати 24 березня, о 18-38, тобто з цієї хвилини мобільники учасників опинилися у воді й зв'язок припинився. Також було двічі допитано єдиного свідка цієї трагедії – дівчину, яка теж перебувала на човні під час трагедії, але зуміла вибратися на берег.

Тож далі, за словами керівника Крюківської поліції, особливих слідчих дій  не буде, однак пошукові роботи по береговій зоні продовжать.

На питання присутніх про можливу допомогу в пошуках зниклої дівчини, для чого пропонується залучити екстрасенсів, у поліції немає особливих заперечень, хоча, на думку поліцейського, це мало що дасть.

Загалом нарада на березі Дніпра з таким порядком денним, де головним є пошукова операція, – річ невесела й,  звісно, прохання рідних зниклої Карини, щоб допомогли в пошуках дівчини, – актуальні.  

Відповідно, за словами першого віце-мера Кременчука Володимира Пелипенка, пошуки зниклої  24 березня у воді Дніпра дівчини триватимуть і далі. Міськвиконком ці пошуки не припинятиме. Водолази оглянуть дно річки знову, а правоохоронці продовжать обстеження берегової лінії.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись