Новини з 1996 року

Пошуки зниклої у Дніпрі дівчини Карини Ігнатенко триватимуть й далі, але з перервою - штаб

Олександр Курилов 24 квітня 2019 09:26 1669 0

Кременчуцькі рятувальники продовжать пошуки мешканки нашого міста Карини Ігнатенко, яка рівно місяць тому – 24 березня опинилася у воді Дніпра разом з іншими молодими людьми, поверталися до Крюкова з острова на  моторному човні.

З того, що сталася 24 березня  – компанія молодих людей опинилася у воді через перекидання човна й лише одній дівчині вдалося  врятуватися.

Це засідання штабу рятувальників сьогодні, які на березі Дніпра, неподалік від місця трагедії, підводили  підсумки своєї роботи за останній тиждень,

І головний висновок – за місяць пошукових робіт не вдалося знайти ні живою, ні мертвою  Карину Ігнатенко, яка була в цій компанії теж.

З того, що розповіли під час імпровізованого засідання штабу – пошуки дівчини буде продовжено.  Відповідну заяву оприлюднив перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко.

Натомість, сподівання що тіло дівчини вдасться знайти завдяки розрахунками течії Дніпра в тому чи іншому місті й за такі розрахунки бралися викладачі КНУ імені Остроградського – не виправдалися.

За словами рятувальників, які отримали рекомендації від науковців – у цих паперах все співпало: швидкість води, рельєф грунту на дні Дніпра, але тіла дівчини знайти не вдалося.

Й за новою версією, рятувальники вже нічого не знайдуть на місці трагедії, однак не виключено, що пошуки потрібно збільшити аж до села Келеберда, що за Горішніми Плавнями вниз по течії.

Єдине що  - так далеко кременчуцькі рятувальники пошуки не проводять й це не їхня територія.

Останнє – чергове засідання штабу намічено провести 2 травня й на час святкування Пасхи пошукові роботи буде призупинено. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1004 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2004 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2620 0