Новини з 1996 року

Поштові скриньки встановили і дірки в стіні пробили. Про наші чергові кременчуцькі "покращення". ФОТО

Валерія Макряшина 12 червня 2019 11:05 1753 0

Після того, як деякі підрядники роблять ремонт у Кременчуці, виникає єдина думка, що краще б вони за нього не бралися взагалі. Ще ніхто з причини непоміняних поштових скриньок не вмирав і слава Богу. 

Вчора, 11 червня, в місцевій групі h.kremenchuk у мережі Тelegram з'явилося фото шикарних поштових скриньок, які тільки-но з'явилися в першому під'їзді будинку №35 у кварталі 278.

Наче і скринькі нові й зовсім непогані, але, подивившись на додаткові фото, виникає обурення й розчарування.

Одне лічимо, інше калічимо - інакше не скажеш. 

Ремонтники, які встановлювали скриньки (увага!) на замовлення мерії, просто просвердлили дірки в стіні наскрізь - з під'їзду в квартиру, щоб повісити ці нещасні металеві ящики.

Хто ж винуватець - з'ясувати неважко. Не так давно, 23 квітня, Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міськради уклав договір з фізичною особою – підприємцем Андрієм Дарійчуком.

І зрозуміло, що мерія обрала цього підприємця, бо він нормально так скинув суму за свої послуги, запропонувавши замість 22 824 гривень - 12 347 гривень. 

 

 

Згідно з договором, виконавець несе повну відповідальність за свою роботу й усі недоліки повинен усунути самостійно - за свій кошт. 

Відомо, що це не єдиний будинок у Кременчуці, в якому цей підприємець встановлює нові поштові скриньки. Виникає також питання: низька якість робіт, яка зумовлена тим, що ми бачимо на головному фото, - це результат великої знижки для мерії від підприємця? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1272 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1939 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2488 0