Новини з 1996 року

Порядок виплати субсидій боржникам можуть змінити. Деталі

Валерія Макряшина 28 березня 2019 11:30 443 0

Міністерство пропонує для боржників із монетизованими субсидіями повернути безготівкову форму допомоги з оплати комунпослуг.

Міністерство соціальної політики України планує внести зміни до законодавства, за якими субсидіанти, що мають прострочення з оплати за комунальні послуги при отриманні монетизованої субсидії, після погашення боргів переводитимуться на субсидії в безготівковій формі. 

Про це під час брифінгу заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«За нинішнім законодавством, якщо людина має заборгованість більше одного місяця на суму понад 340 грн, ми не призначаємо субсидію на наступний період, поки вона цей борг не погасить. Після того, як людина погасить такий борг, їй може бути призначено субсидію, але я думаю, що ми внесемо зміни, й той, хто допускав прострочення з оплати, маючи на руках гроші, які їм виплатили, буде протягом наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі. А потім, якщо все буде нормально, вони знову можуть перейти на варіант із готівкою», - сказав він, цитує видання УНІАН. 

Нагадаємо, з 1 березня 2019 року уряд України впровадив автоматичну індексацію пенсій, за результатами якої пенсія зросла для 8,972 млн українських пенсіонерів із 10,2 млн пенсіонерів. Із нового року уряд збільшив розмір пенсій військовим пенсіонерам.

Крім цього, в Україні стартувала монетизація субсидій на оплату комунальних послуг.

Вона проходитиме в три етапи: перший етап почався 1 січня 2019 року й поширюється на тих громадян, які звертаються по субсидію з новим пакетом документів.

На другому етапі до монетизації повинні бути залучені громадяни, яким буде призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року, на третьому етапі очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі. У лютому Кабінет Міністрів скоротив до одного місяця максимальний період простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 321 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 348 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 427 0