Новини з 1996 року

Порядність. Президент Зеленський заплатив карантинний штраф, а віцемер Кременчука Кравченко - ні

Олександр Курилов 10 червня 2020 15:00 1146 0

Президент України Володимир Зеленський є набагато поряднішим за кременчуцьких чиновників, зокрема заступника міського голови Кременчука Дмитра Кравченка.

Й це повідомлення сьогодні з прес-конференції Президента України в Зеленського в Чернігові.

Мова про порушення карантинного протиепідемічного режиму, коли Володимир Зеленський зайшов у Хмельницькому в кафе випити кави.

А порушення в цій справі – кафе, куди зайшов Президент, мало бути зачиненим, бо на той час ще діяла постанова головного санітарного лікаря, яка забороняла обслуговування відвідувачів у залах закладів громадського харчування.

Як розповів сьогодні Володимир Зеленський, за цей похід в кафе, де випив чашку кави, він заплатив штраф – 17 тисяч гривень.

Натомість у Кременчуці – протилежні приклади. Наш  найбільш відомий карантинний порушник, заступник міського голови Дмитро Кравченко, який, за повідомленням мера Малецького, під час захворювання на коронавірус порушував карантинний режим і, знаючи про свій діагноз, відвідував першу міську лікарню, хоча в жодному разі не повинен був цього робити.

Відомо, що за це порушення заступнику мера Кременчука нічого не було й штраф він не платив. Про якусь там порядність чи етичну поведінку чиновника Дмитро Кравченко, певно, ніколи не чув.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0