Новини з 1996 року

Порушники закону. Всі кандидати в мери Кременчука як люди. ОДИН, ВІЦЕ-МЕР Й ЧИНОВНИК – НЕ ЗОВСІМ.

Олександр Курилов 24 жовтня 2015 11:31 1733 1

Кременчуцькі громадські активісти просять віце-мера з гуманітарних питань Віталія Малецького хоча б один день у своєму житті утриматися від порушення законів України.  

Зокрема, не порушувати закон про вибори, у відповідності до якого він балотується на посаду міського голови.

Зокрема, прибрати сьогодні, у день «тиші», хоч це слід зробити було ще вчора,  біг-борди, на яких кременчужан закликають виконати команду «поруч».

Про те, що всі кандидати в мери у нас люди як люди, але є виняток – віце-мер Кременчука Віталій Малецький, який не зняв агітаційні біг-борди з поручнями, що вимагає закон, можна побачити самому, якщо проїхатися по місту.

Агітаційні плакати ці, наскільки можна зрозуміти, наш віце-мер Кременчука залишив уже до наступних виборів – до 2021 року.

Про що варто додати – так це враження.

І вони такі – якщо Віталій Малецький так плює на закони, бо знає, що йому за це нічого не буде (пересічний кременчужанин у такій ситуації давно б уже сидів за гратами), то чого нам чекати, коли головний «поручень» Кременчука керуватиме містом?

Ще слід сказати – люди, врешті-решт, це не собаки, аби виконувати команди чиновника: «поруч» чи «гуляй».

До всього у кандидата в мери має бути розуміння того, який приклад він показує? І погано, що він це не розуміє через відсутність елементарної культури, за яку відповідає у міськвиконкомі.

Бо якщо закони України можна порушувати 36-річному чиновнику Кременчуцького міського виконавчого комітету, то чому не можна порушувати закони всім іншим городянам?

Репортер знову звертається до віце-мера зі зверненням в надії, що, можливо ж, таки  у цього чиновника прокинеться совість і він скаже – «не буду порушувати закони, бо погано це й приклад поганий».

Тож, пане чиновник Кременчуцького міськвиконкому Віталій Малецький, віце-мер і кандидат у мери! Зніміть рекламу «Поручнів», яку залишили на біг-бордах і будьте людиною – не позортеся.

І заради Бога – хочете ви опустити рейтинги конкурентів у своїй рекламі чи ще кого, то це ваші, товариш віце-мер, справи.

Але ж громадянин Малецький, ви ж віце-мер Кременчука з гуманітарних питань, то хоч прізвище своїх опонентів не ґвалтуйте. Ви ж гуманітарій! Які б вони, ці ваші опоненти, не були, але знущатися над ними непотрібно, бо  це геть не по-людськи.

Ви, Віталію Олексійовичу, тільки починаєте свою кар’єру, але заради Бога не починайте її будь-якою ціною, бо воно того не варте.

Й перемога ваша, отримана таким шляхом, не варта й п’яти копійок.  Хоча ми всі прекрасно розуміємо, що ніякої перемоги на виборах тут не буде, бо перемогу на порушеннях закону й плювками всім в очі - не досягають.

Але в будь-якому випадку,  людське обличчя в будь-якій ситуації, вибори чи не вибори, -  втрачати не варто. Врешті-решт, ви боретеся за публічну посаду, а не за корову зі своїм сусідом.

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

кок 24.10.2015 17:25

https://www.youtube.com/watch?v=Oe9YyY-cPOw