Новини з 1996 року

Порушимо закон разом! Мер Малецький про використання дітей кременчужан у політиці

Олександр Курилов 13 квітня 2018 12:00 2470 0

У Кременчуці сьогодні – третій день дитячого суботника, за яким учні міських шкіл вигрібають з міських парків усе, що в них лежить з минулого року.

Такі два суботники під час навчань міськвиконком Кременчука вже організував для учнів, які живуть на Молодіжному та в Крюкові, й діти прибрали парк «Крюківський» та Воїнів-Інтернаціоналістів.

Сьогодні ж – третій такий суботник, коли діти, які мешкають у центральній частині Кременчука, прибирають від непотребу парк «Придніпровський».

І картина сьогоднішнього дня в Кременчуці – це більше ніж півтисячі учнів старших класів, які під керівництвом міського голови Кременчука Віталія Малецького та його заступників Усанової – з питань освіти, Кравченка – з питань будівництва та Проценка, який опікується культурою, метуть і гребуть усе, що є в Придніпровському парку.

«Скажіть, будь ласка, за яким законом України ви зірвали дітей з уроків і повели їх працювати замість комунальників?» - з таким запитанням репортер «Програми плюс» звернувся до міського голови Кременчука Віталія Малецького.

«Давайте робити добрі справи», - так відповів кременчуцький градоначальник.

«Ми пересунули розклад уроків і сьогодні в учнів "праця"», - відповів на запитання вже керівник міського департаменту освіти Геннадій Москалик.

Чому нинішній урок праці замість потрібних справ присвячено прибиранню того, що в парках міста залишають після себе домашні тварини й кременчужани, – не уточнювалося.

Останнє, про що слід додати, – це таке. Зрозуміло, що працювати на повітрі й прибирати парки після чиїхось тварин – річ, може, й корисна на думку організаторів.

Так само, корисне дітям і перебування на свіжому повітрі, тим більше, що цього року як ніколи час на навчання в школах через карантин і подальшу економію тепла набагато зменшено.

Погано ж одне.

Є така річ як зовнішнє тестування, й було б непогано, якщо вже так пішли справи,  в межах Кременчука замінити його суботниками.

Але ще краще – якби наш міськвиконком припинив використовувати дітей у своїх політичних цілях, що ми нині спостерігаємо.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись