Новини з 1996 року

Порошенко підписав указ про ліквідацію Автозаводського та Крюківського районних судів

Ксенія Омельченко 30 грудня 2017 10:30 581 0

Президент Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію місцевих і створення окружних судів в Україні в рамках другого етапу судової реформи. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Повідомляється, що старі місцеві суди будуть ліквідовані. Замість них створюються окружні суди. Порошенко закликав юристів-науковців та адвокатів до активної участі в конкурсі на посади суддів.

Заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов повідомив, що укази стосуються реорганізації системи правосуддя, зокрема ліквідації, створення та реорганізації певних судів.

Він зауважив, що це стосується як місцевих судів, так і судів апеляційної інстанції. За словами Філатова, також ліквідовуються та створюються певні суди у великих містах із метою забезпечення кращого доступу до правосуддя та більш ефективного розгляду судових справ.

"Сьогодні — другий етап, який має на меті дві абсолютно чіткі позиції: ми маємо наблизити суди й правосуддя до людей. У нас не може бути більше районів без судів і судів без суддів", — вважає Порошенко.

Порошенко також повідомив, що конкурс на посади суддів буде абсолютно прозорим.

Читайте також: Почуття кременчуцьких суддів заважають жити. Мер Малецький та екс-віце-мер Медведовський

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись