Новини з 1996 року

Поранений кременчуцький воїн-захисник Володимир "Таксист" Шеврін потребує допомоги

Андрій Михайленко 01 червня 2017 10:15 1065 0

Нагадаємо, кременчуцький воїн-захисник нині знаходиться на тривалому лікуванні після поранення від 120-мм снаряду, випущеного сепаратистами з міномета.

Поранення сталося 6 березня цього року на бойовій позиції в районі населеного пункту Зайцеве, що в зоні АТО.

Уламки міни завдали Володимиру поранень у багатьох місцях: на одній тільки лівій руці 3 рани. Реабілітація руки може зайняти до трьох років.

Нині боєць 25-ї ОПДБр після перебування у київському госпіталі проходить амбулаторне лікування в Кременчуці на базі місцевого госпіталю для ветеранів війни.

Нині Володимир Шеврін має змогу самостійно пересуватися, однак до повного одужання слід пройти довгий шлях.

Разом з тим це не завадило йому відвідати вчора майданівських "павучих" (волонтери, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО.- Ред.) та подякувати їм за їхню підтримку.

 

 

У свою чергу "павучихи" для Володимира самі підготували декілька подарунків.

Слід вказати, що воїн-захисник передав кременчуцьким волонтерам український прапор, який донедавна майорів на передовій позиції в зоні АТО перед носом у сепаратистів. 

Численні сліди від куль на прапорі вказують на те, що український двоколор дуже дратує сепаратистів та змушує їх нервувати. 

"Подарунки від "майданівських павучих" і найголовніше, про що попрохали бійці 25, - це фото "Таксиста" на фоні прапора із Зайцевого, пробитого кулями та пошматованого осколками.

Учора новий прапор із добротної тканини розміром 3х1.5 відправився в Зайцеве і найближчим часом замайоріє на зло сепарам у нашому українському Зайцевому, а прапор/, який служив разом із Володею, залишається у Кременчуці", - так волонтер Леонід Харченко прокоменутвав візит "Таксиста" на Майдан.

Нагадаємо, незабаром Володимир Шеврін має пройти не одну хірургічну операцію - будуть потрібні кошти, які можна перерахувати на картку «Приватбанку» дружини 5168757298886997 (Іващенко Леся Володимирівна).

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись