Новини з 1996 року

Порадуємося за наших чиновників. У міськвиконкомі з наступного року підвищать собі зарплату на 40-80%

Олександр Курилов 07 грудня 2016 12:24 1048 0

Кременчуцькі чиновники не встояли від спокуси підвищити собі рівень заробітної плати, незважаючи на урядовий законопроект, яким передбачається новий порядок для формування тарифної сітки оплати праці, за якою нараховується заробітна плата.

Відповідний закон про підвищення мінімалки й, зрозуміло, про підвищення розміру тарифної сітки представникам місцевого самоврядування, Верховна Рада прийняла вчора.

Втім, здається, у «кременчуцьких градоначальників» заробітна плата яких і так вчетверо більша середньої по місту і в 11 разів більша нинішнього розміру мінімальної, не витримали нерви.

А раз не витримали, то наші чиновники пропонують тут своє рішення наповнення власних гаманців.

Відповідні проекти покращення життя наших «батьків Кременчука» виносяться на розгляд чергової сесії міськради.

Тож якщо за першим – Кременчуцькому міському голові Віталію Малецькому та його восьми заступникам пропонується підвищити зарплату одразу на 80 відсотків через підвищення рівня премії до 180%, то у міськвиконкомі також не забули й про всіх інших.

 Розмір самої турботи – кому й чого очікувати - оприлюднено у проекті рішення «Про преміювання керівників структурних підрозділів, а також працівників виконавчих органів Кременчуцької міської ради Полтавської області».

Головне у викладеному – всім начальникам управлінь  - освіти, соцзахисту, медицини... також буде підвищено рівень зарплати на 80 відсотків через таке ж встановлення премії у 180%.

Читайте також: Гроші Кременчука: в мерії створять свою гвардію у вигляді муніципальної поліції. ЦІНА ПИТАННЯ

Дещо гірше з тими, хто, власне, й виконує у самому міськвиконкомі всю роботу. І мова тут про головних спеціалістів та спеціалістів. Їм таких привілеїв, як мер та його заступники призначили собі по 180 відсотків премії, ніхто не дасть, але й 95% - це теж непогано.

Ну й, звісно, буде підвищено преміальні на 40-50 відсотків усім іншим  працівникам, хто забезпечує безпроблемне перебування керівників у їхніх кабінетах.

І врешті-решт – не варто забувати про прийнятий закон учора, який підвищує мінімалку і вводить новий порядок обчислення тарифної сітки. А за всіма цими нововведеннями – місцевим підвищенням та майбутнім урядовим - робота у міськвиконкомі буде достатньо хлібним місцем навіть якщо не брати хабарів.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 388 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 865 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3372 0