Новини з 1996 року

Поради кременчужанам. Як вибрати шкільний рюкзак для своєї дитини?

Валерія Макряшина 23 серпня 2019 16:40 200 0

Головною покупкою для школи, без сумніву, є рюкзак, до вибору якого слід ставитися відповідально та уважно.

Чому? Та тому що від якості шкільного рюкзака залежить здоров'я вашої дитини. Отже, розглянемо, на що варто звернути увагу батькам при виборі цього найважливішого шкільного аксесуара.

Момент перший — рюкзак повинен бути безпечним та зручним.

Багато торговельних марок роблять акцент на безпеку своєї продукції. Але цей факт нічим не підтверджують. Щоб не бути ошуканим та купити дійсно безпечний рюкзак, обирайте модель з анатомічною спинкою, яка пройшла незалежні тестування та має відповідні сертифікати.

Наприклад, рюкзаки німецького бренду Kite, які пройшли багаторівневу складну перевірку скрупульозними фахівцями німецького Інституту здоров'я та ергономіки IGR.

А фахівці з Інституту ортопедії і травматології НАМН України підтвердили ортопедичність рюкзаків Kite та їх адаптивність під потреби українських школярів. Унікальна запатентована система Ergo Kids та Ergo Back з м'якими подушечками вздовж хребта підтримує ще не зміцнілі м'язи дитячої спини та є прекрасним засобом профілактики сколіозу.

А завдяки тканині, що дихає, спина дитини не пріє навіть у спеку.

Обрати рюкзак для дитини — завдання не з легких.

А щоб цей процес став легшим, зверніть увагу на такі ключові моменти:

Щоб шлейки не сповзали з плечей і дитині було легше носити важкі книжки за спиною, вибирайте моделі з S-подібними лямками, нагрудним та поперековим ременями.

У комплексі вони забезпечують рівномірне навантаження на хребет та щільне прилягання рюкзака до спини, не натирають плечі та не сповзають.

Щоб підручники не провалювалися, а рюкзак надійно та впевнено стояв на будь-якій поверхні, вибирайте моделі з посиленим та щільним дном.

Щоб шкільне приладдя було в порядку і дитині легше було тримати баланс під час руху, звертайте увагу на наявність внутрішніх ропоздільників, які рівномірно розподіляють вагу всередині ранця.

Щоб правильно розподілити вагу вмісту рюкзака та мінімізувати навантаження на хребет, обирайте рюкзак із внутрішніми розподільниками в основному відділенні.

Вони допоможуть надійно зафіксувати важкі великі підручники ближче до спинки рюкзака. Таким чином дитина не буде відчувати навантаження під час бігу та ходьби. Щоб дитину було видно у вечірній час, обов'язково подбайте про наявність світловідбиваючих елементів з усіх боків рюкзака.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. Відео 5 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 82 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 252 0