Новини з 1996 року

Попри всі обіцянки, в Кременчуці не вистачає транспорту для перевезення пасажирів

Іона Харченко 26 червня 2019 19:00 171 0

Сьогодні, 26 червня, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради говорили про пасажирські перевезення. Із запитом виступив депутат Олександр Плескун, який уже багато разів звертався з цими питаннями, але вони й досі не вирішені.

До нього неодноразово звертаються мешканці мікрорайону Раківка стосовно вирішення питання транспортного сполучення автобусними маршрутами №№ 25, 26, на Деївське кладовище та в село Чикалівка (дачі).

Вони скаржаться на відсутність перевезень за маршрутами №№25, 26, адже цей маршрут забезпечував перевезення пасажирів із одного кінця міста в інший без пересадок і дозволяв економити кошти на проїзд. Маршрут дозволяв швидко дістатися з різних кінців міста працівникам підприємств на свої робочі місця та додому.  Ці маршрути з’єднували Раківку, Крюків та Молодіжне.

Крім того, громадяни незадоволені умовами перевезення на Деївське кладовище. Адже курсує за цим маршрутом невеликий автобус один раз на тиждень, що не забезпечує перевезення всіх пасажирів, бо їх обсяг великий.

Проблемою для багатьох мешканців стала в цьому році відсутність у достатньому обсязі перевезень до дачних кооперативів, розташованих у селі Чикалівка.

«Унаслідок того, що ПАТ «КВБЗ» не в змозі забезпечити ці перевезення на рівні минулих років у зв'язку зі зношеністю власного транспорту, громадяни зіткнулися з проблемою неможливості потрапити на свої дачні ділянки. Це особливо стосується пенсіонерів, для яких дачна ділянка для вирощування овочів та фруктів є єдиним джерелом існування, зважаючи на мізерний розмір пенсій», – зауважив депутат.

Відсутність достатнього транспортного сполучення створює багато незручностей мешканцям міста.

Олександр Плескун вимагає якнайшвидшого вирішення всіх питань, що стосуються забезпечення пасажирських перевезень у достатній кількості за вище вказаними напрямками.    

Це рішення на сесії було прийнято.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 371 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 609 0