Новини з 1996 року

Попередження від УЦОЯО: кременчуцькі заклади освіти мають якнайшвидше оновити інформацію про себе

Ксенія Омельченко 06 грудня 2017 15:35 352 0

Український центр оцінювання якості освіти запустив новий веб-сервіс «Кабінет керівника закладу освіти». Цей сервіс призначений для внесення відомостей про навчальні заклади, випускники яких проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

У сервісі «Кабінет керівника закладу освіти» завантажена інформація про заклад освіти з бази даних Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до сервісу – за логіном та паролем, отриманими раніше від регіонального центру. Якщо заклади досі не отримали або втратили логін і пароль, то для їх відновлення необхідно звернутися до відповідного регіонального центру. 

Керівник закладу має можливість до 28 грудня перевірити актуальність інформації та, в разі потреби, оновити дані.

Керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів вищої освіти мають внести відомості про очолювані заклади.

Керівники навчальних закладів середньої освіти за допомогою веб-сервісу, окрім оновлення інформації про установу, мають зазначити дані про випускні класи старшої школи: відобразити профіль навчання та мову навчання в класі; зазначити іноземну(і) мову(и) та рівень вивчення (академічний (стандарт) чи профільний). На підставі цієї інформації надалі відбуватиметься реєстрація випускників.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись