Новини з 1996 року

Понесе на крилах. ВІЦЕ-МЕР ВІТАЛІЙ МАЛЕЦЬКИЙ ДОПОМОЖЕ ВІЦЕ-МЕРУ ВІКТОРУ КАЛАШНИКУ СТАТИ МЕРОМ

Олександр Курилов 01 вересня 2015 16:39 1424 0

Виборчий штаб першого заступника міського голови Віктора Калашника змінює свою передвиборчу тактику з розрахунку проведення виборів міського голови Кременчука у два тури.

Для такого сам штаб замінить головного партнера першого віце-мера, який повинен пройти разом з ним у другий тур голосування.

З біг-бордів, які нині розміщено по місту передвиборчим штабом, таким другим номером стане заступник пана Калашника – віце-мер Віталій Малецький.

Одночасно з того, що сьогодні оприлюднюється,  - Віталій Малецький, якого нині намагаються на біг-бордах пов’язати з журавлем Гришею, буде також офіційним обличчям міської організації партії «Батьківщина».

Про що варто додати – сам пан Малецький, який заявляє, що поборов амброзію на Молодіжному (амброзії наш виконком по місту програв), уже готовий до такої ролі – стати символом кременчуцької «Батьківщини».

Щодо Віктора Калашника, то він уже є офіційним висуванцем місцевого блоку Петра Порошенка й партії «Солідарність».

Про що варто додати – так це про можливі зміни. Наскільки відомо редакції, вже помічники нашого нардепа Юрія Шаповалова набрали  неофіційно на роботу нових старших по будинках та під’їздах. Сам набір було проведено на Молодіжному, й рекрути агітуватимуть теж за Віктора Калашника.

Але за яку саме партію під час виборів до міськради працюватимуть нові агітатори  – обласну партію «Відродження» чи іншу, – поки що незрозуміло.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 116 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 161 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 225 0