Новини з 1996 року

Понад мільйон виділять із бюджету Кременчука на "Нову українську школу"

Людмила Скачко 13 червня 2019 15:00 468 0

Цьогоріч з міського бюджету планують виділити 1 200 000 гривень на "Нову українську школу", такий проект рішення "Про перерозподіл  бюджетних асигнувань, затверджених у місцевому бюджеті Кременчука в галузі "Освіта" на 2019 рік".

Ці гроші підуть на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для класів НУШ, у яких навчатимуться діти.

Також у травні 2019 року Кременчук отримав держсубвенцію для "Нової української школи" - трохи більше 2,5 мільйонів гривень. Ці кошти, як і в минулому році, підуть на оснащення всім необхідним першокласників. 

Кошти розподілять на дві частини:

- "Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами" за КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" у сумі 1 185 306 грн.

- "Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми спеціалізованими школами-інтернатами з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів для поглибленої підготовки дітей у галузі науки і мистецтва, фізичної культури і спорту, інших галузях, ліцеями з посиленою військово-фізичною підготовкою" за КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" у сумі 14 694 грн.

Також віце-мер Тетяна Неїленко розповіла, що на цю суму планують закупити й дидактичні матеріали, які направлять на навчання педагогів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2420 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2449 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3684 0