Новини з 1996 року

Понад 7 тисяч гривень на місяць? На яку фінансову підтримку зможуть розраховувати безробітні

Альбіна Козлова 03 лютого 2019 12:10 1046 0

Безробітні громадяни України відповідно до закону зможуть отримувати досить пристойну фінансову допомогу від держави. Про це повідомив портал УНН, посилаючись на слова виконуючого обов'язки голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

Згідно із заявою чиновника, безробітні українці не залишаться без підтримки держави. Вони мають право розраховувати на солідну фінансову допомогу, сума якої буде варіюватися залежно від трудового стажу таких громадян.

Отже, особи без трудового стажу зможуть отримувати по 610 гривень щомісяця. Ті безробітні, які мають великий трудовий стаж з вислугою років, зможуть розраховувати на пристойну суму до 7 700 гривень.

«Якщо людина втратила роботу і не має коштів для існування, вона має право на виплату. На сьогоднішній день така допомога найвища - це 7 700 гривень, і для тих, хто не мав ні дня стажу роботи, - це 610 гривень. Це досить великий розрив», - пояснив пан Ярошенко.

Розмір допомоги по безробіттю в Україні буде залежати від розміру зарплати безробітного громадянина до моменту звільнення і від стажу роботи.

Чиновник також зазначив, що за останній рік офіційна кількість безробітних громадян скоротилася на 185 тисяч осіб. Кількість зайнятого населення досягла 16 мільйонів 400 тисяч громадян. Рівень зайнятості в країні виріс з 56,3% до 57,2%, а рівень безробіття впав з 9,4% до 8,6%.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 285 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 612 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 758 0