Новини з 1996 року

Понад 5 мільйонів стягнули держвиконавці області з недобросовісних роботодавців на Полтавщині

Людмила Скачко 18 травня 2019 10:45 241 0

На Полтавщині роботодавці заборгували понад 21,8 млн грн заробітної плати й інших виплат, пов’язаних із трудовими правовідносинами.

Про це розповів начальник Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко.

За його словами, державні виконавці докладають максимум зусиль, щоб працівники, яким заборгували, отримали все до копійки, адже невиплата заробітної плати створює напругу в суспільстві.

"З початку року, застосувавши всі можливі важелі впливу до роботодавців-неплатників, державні виконавці стягнули понад 5 млн грн заборгованості із виплати заробітної плати й інших виплат, пов’язаних із трудовими правовідносинами", – зазначив Олег Тимченко.

Відповідно до норм чинного законодавства заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні в строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим із виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 109 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 816 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 864 0