Новини з 1996 року

ПОМСТИТЬСЯ ВСІМ. РЕВІВСЬКИЙ КНЯЗЬ ЙДЕ НА ВИБОРИ У КРЕМЕНЧУЦІ

Олександр Курилов 09 вересня 2015 15:01 1450 0

Надалі всім кандидатам міської ради, які планують стати новими депутатами міськради, слід буде зменшити кількість потенційних виборчих округів – мікрорайонів, де зможуть балотуватися на ще один.

Причина урізання вакантних місць цього разу – ревівський князь на  прізвище Денис Терещенко та його наміри вийти до влади вдруге.

Про те, що пан Денис буде балотуватися й для цього або покине посаду радника губернатора Херсонської області, або суміщатиме Кременчук з Херсоном, натякається у спеціальній газеті, яку випущено і роздано виборцям Ревівки. Тираж видання «Наш район» - тисяча примірників, а головним у газеті є не стільки повідомлення, що газета надрукована завдяки благодійному фонду мецената Дениса Терещенка та його фото, як акуратно закреслено фото його суперника - колишнього депутата міськради Геннадія Алєксєєва. З огляду на побачене – фото ворога у пана Терещенка  закреслювали неабияк, але з великим підтекстом.  

Геннадія Алєксєєва,  як відомо, пов’язали правоохоронці за справи приватизації малосімейок (хабарі) й нині він перебуває в камері.

Про що слід додати – з кольорової газети та особистого фото Дениса Терещенка можна зробити висновок – боротиметься він серйозно. А вже як виграє, й це достатньо відомо, – мало в міській раді не буде. І причин для помсти – починаючи з розповідей, як убивали у Кременчуці бізнес пана Терещенка, – дуже багато.

Про тих, хто вбивав його бізнес і як він тепер чинитиме з цими громадянами, – можна лише здогадуватися.    

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись