Новини з 1996 року

Помста за програш при призначенні. Адвокат-депутат Ульянов тягне місцевого прокурора Скрипку на килим

Олександр Курилов 31 травня 2016 15:34 556 0

Депутати Кременчуцької міської ради  заслухають на черговій сесії міськради місцевого прокурора Скрипку.  Тема – діяльність або бездіяльність працівників правоохоронних органів у розкритті кримінальних проваджень та притягнення винних до відповідальності

Відповідну ініціативу, проголошену колишнім конкурентом Скрипки – адвокатом–депутатом міськради Русланом Ульяновим, який теж хотів стати місцевим прокурором, але не пройшов спецперевірку, депутати міськради підтримали.

Тож прокурорські розбори, на яких депутати міськради закидатимуть місцевому прокурору бездіяльність, а той у відповідь розповість про корупцію в мерії, відбудуться на наступній сесії міськради у червні.

Головне, що закидатимуть відповідачу  під час прокурорського звіту – бездіяльність правоохоронців у розслідуваннях злочинів проти учасників Майдану.

Але якщо з цього почнуть, то завершать обвинуваченнями в бік місцевого прокурора, який не розслідує або погано розслідує справу про викрадення комунального майна.

Слід додати, що «гуманітарне побиття прокурора» в сесійній залі буде прилюдним і матиме характер відповіді мерії на прокурорський наступ. За результатами цього наступу, проти двох заступників міського голови Кременчука було складено два адміністративних протоколи.  Нині ж за цей крок місцевого прокурора чекає «отвєтка». Про що ми теж почуємо – так це нарікання місцевого прокурора на слідчий відділ нашої поліції, де всі ці справи успішно поховали.

А от про що ми нічого не почуємо – так це про 45 мільйонів гривень, які вивели з Кременчука на адресу фірм Януковича. Також навряд чи ми почуємо щось про відповідальність  представників нашої мерії, в тім числі й міського голови Малецького за прийняті рішення щодо заборони мешканцям збиратися для підтримки активістів. Втім звіт місцевого прокурора має бути цікавим – не завжди підкилимні ігри  виходять на поверхню, але цього разу буде саме так.

Теги: Місцева прокуратура

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись