Новини з 1996 року

Помста. У Кременчуці передвиборчий агітаційно-міськвиконкомівський скандал. ВІДЕО

Валерія Макряшина 28 вересня 2020 11:15 1612 0

Борди, сітілайти та призми - усе розмаїття рекламних носіїв, які кременчужани мають змогу бачити в місті нині, як виявилося, доступні не для всіх політичних сил. Зокрема це стосується партії "Європейська Солідарність", рекламу якої "блокує" місцева влада. 

Як з’ясували журналісти програми ШУСТРОВА LIVE, заборону місцева влада запровадила після того, як з "Європейської Солідарності" вийшли місцеві політики, пов’язані з командою чинного міського голови Віталія Малецького. Коли Європейська солідарність почала створювати нову команду, старі діячі, користуючись владними повноваженнями, заблокували їй будь-яку зовнішню рекламу.

Журналісти провели експеримент, в рамках якого спробували розмістити рекламу на бордах нібито від імені іншої політичної сили й отримали одразу від двох агенцій, що займаються зовнішньою рекламою в місті, пропозицію з програмою доступної рекламної площини.

Але.

Щойно журналісти зверталися до тих самих організацій від імені "Європейської Солідарності", всі вільні об’єкти знову кудись зникали.

У телефонній розмові менеджери підтверджували, що обмеження на розміщення зовнішньої реклами “Європейської Солідарності” ввела міська влада. Тому агенції готові пропонувати свої площини будь-якій політичній силі, але не "Європейській Солідарності".

Як стало відомо, питання розміщення зовнішньої реклами в Кременчуці курирує перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, який нещодавно брав участь у саморозпуску фракції “Європейська Солідарність” у міській раді.

“Здається, що команда чинного мера Віталія Малецького, маючи монополію на розміщення реклами та залякуючи власників агентств, не лише бореться з потужними конкурентами, але й порушує закон, якщо під виглядом соціальної реклами за кошти платників податків розміщує власну агітацію. Користуючись владою, міські чиновники перетворили Кременчук на суцільний пропагандистський майданчик, натякаючи виборцям, що вибору в них нібито немає”, - йдеться в матеріалі розслідування.

 

 

Читайте також: Центральна виборча комісія затвердила зразки бюлетенів для голосування. У Кременчуці таких буде 4

У місті - свято щедрості. Кременчук отримав гроші на вибори, доплати медикам і зарплати вчителям...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 190 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 355 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 699 0