Новини з 1996 року

Помер колишній начальник обласного ГУ МНС України

Артем Кузьменко 25 січня 2021 11:20 181 0

Вчора, 24 січня, у віці 67 років помер колишній начальник Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Полтавській області Микола Горбенко. Про це повідомив його колега, начальник ГУ ДСНС області Володимир Салогуб.

Звістка про передчасну непоправну втрату сколихнула колектив ГУ ДСНС Полтавщини.

Микола Олексійович Горбенко народився 18 травня 1953 року в селі Піски Лохвицького району Полтавської області. Закінчив Харківське пожежно-технічне училище, де навчався за спеціальністю «протипожежна техніка та безпека». Потім здобував освіту в Київській вищій школі МВС СРСР.

Багато років свого життя він присвятив порятунку людей. Свій трудовий шлях розпочав у серпні 1973 року на посаді інспектора відділення держпожежнагляду відділу внутрішніх справ Кременчуцького міськвиконкому УВС Полтавського облвиконкому. У 1991 році очолив перший загін воєнізованої пожежної охорони в місті Кременчуці. З 1999 по 2005 роки очолював ГУ МНС України в Полтавській області. За цей період він фахово й уміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями на території регіону.

З 2002 року був депутатом Полтавської обласної ради, постійно підтримував ділові стосунки з керівництвом обласної Ради, обласної Державної адміністрації, органами місцевого самоврядування та керівниками підприємств області.

У 2004 році Указом Президента України Миколі Олексійовичу було присвоєно спеціальне звання «генерал-майор служби цивільного захисту».

 У 2005 році став заступником міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

За сумлінну багаторічну працю його нагородили медаллю за бездоганну службу І–ІІІ ступеня, нагрудним знаком «За відзнаку в службі» І ступеня та ІІ ступеня, відзнакою МВС України «Хрест Слави», Почесною відзнакою МНС України.

Світлий спомин про Миколу Олексійовича та його внесок у розвиток пожежної охорони завжди житиме в серцях рідних, колег та всіх, хто його знав.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1426 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1787 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2148 0