Новини з 1996 року

Полтавський суддя, що розглядає корупційну справу віце-мера Руслана Проценка, у нарадчій кімнаті

Юлія Билина 11 травня 2016 11:03 878 0

Віце-мер з'явився на суд особисто, але пояснення почав давати з другої спроби.

У Апеляційному суді Полтавської області сьогодні, 11 травня, розглядають скаргу адвоката заступника міського голови Руслана Проценка на рішення Автозаводського райсуду Кременчука, що визнав дії віце-мера пов'язаними з корупцією.

Нині суддя Апеляційного суду пішов до нарадчої кімнати, повідомляє кременчуцька громадська активістка Ольга Тищенко. Тобто, очевидно, скоро матимемо рішення суду - винен Руслан Проценко в порушенні антикорупційного законодавства чи ні. Як відомо, рішення апеляційної інстанції набувають чинності з моменту проголошення (на відміну від рішень районних судів).

Віце-мер Руслан Проценко на принциповий процес цього разу прибув особисто. Як відомо, минулого разу в Полтаві не було на першому засіданні суду ні його, ні адвоката віце-мера Руслана Ульянова. Тоді адвокат попросив зробити перерву на період відпустки.

Ризикнемо припустити, що це був тактичний хід, аби мати час отримати експертний висновок, який адвокат пред'явив сьогодні в суді. Руслан Ульянов попросив долучити до справи висновок науково-правової експертизи професора Пархоменка з Інституту імені Корецького на 14 аркушах, повідомляє громадська активістка. Попри протести прокуратури Кременчука,  суддя долучив цей експертний висновок до матеріалів справи.

Віце-мер Руслан Проценко спочатку відмовлявся давати пояснення щодо своєї справи, кажуть громадські активісти, що спостерігають за процесом. "ПРОЦЕНКО Руслан, згідно зі статтею 63  Конституції, відмовляється давати пояснення.

СУДДЯ каже: ви що боїтеся щось не те сказати....

ПРОЦЕНКО передумав.....пояснює.... відповідає на уточненні питання судді і прокурорів", - так коментує перебіг судового процесу Ольга Тищенко в соціальній мережі Фейсбук.

Після дебатів сторін суддя вирушив до нарадчої кімнати.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаКорупціяПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0