Новини з 1996 року

Полтавська ОДА допоможе? Що робити кременчужанам, які вже три місяці живуть без гарячої води

Олександр Курилов 04 серпня 2021 13:45 462 0

Очільники Полтавської обласної адміністрації реагуватимуть на скарги мешканців Кременчука, в тім числі й на скарги, які стосуються погіршення умов проживання через обмеженість у наданні комунальних послуг.

Єдине, що така реакція області буде, якщо самі жителі звертатимуться з цими питаннями в Полтавську обласну адміністрацію.

Й це сьогодні - відвідування Кременчука обласними чиновниками – головою ОДА Олегом Синєгубовим та його першим заступником Дмитром Луніним і відповіді на запитання місцевих журналістів.

Питання «Програми плюс» до батьків області – доволі просте: ось ви в Полтаві займаєтеся проблемами опалювального сезону, зокрема 109 мікрорайону, й приймаєте відповідні рішення. Але ось Кременчук, жителі якого вже три місяці сидять без гарячої воді й мова про значне погіршення умов проживання, на яке ніхто не реагує. Й що слід робити в такому випадку?

Пояснення першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна – обласна адміністрація реагує на скарги жителів Полтавщини, бо вони з такими звертаються до обласної адміністрації.

Але скарг щодо погіршення умов проживання жителів Кременчука - немає.

Цікава точка зору з цього приводу голови обласної адміністрації Олега Синєгубова – обласна влада втручається у справи Полтави (проведення чергового опалювального сезону), через бездіяльність у цій справі тамтешнього міського голови.

Щодо Кременчука, то, як відомо, постачання гарячої води - це справа місцевого самоврядування. А ще в нашому місті триває ремонт мереж, - таке пояснення очільника області, який не уточнив, який саме ремонт у мережах гарячого водопостачання може тривати три місяці й де ще у світі є такі приклади?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 232 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 192 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 405 0