Новини з 1996 року

Полтавська облрада прийняла рішення стосовно проїзду пільговиків: 10 - на місяць й 120 - на рік

Валерія Макряшина 19 жовтня 2018 13:30 557 0

Проїзд пільговиків у міжміських автобусах на відстань більшу ніж 50 км і надалі будуть компенсувати з обласного бюджету. 

Рішення про внесення змін і доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту й соціального забезпечення населення прийняли, сьогодні, 19 жовтня, на сесії обласної ради. 

У ході розгляду цього рішення депутатами Полтавської обласної ради була встановлена межа й кількість безкоштовних поїздок пільгових категорій населення, яка при зміні законодавства буде монетизована й гроші, відповідно до цих змін, нагадаємо, оплачуватимуть фірмам-перевізникам з місцевих бюджетів (міських, районних, обласного) в наступному 2019 році.

Відомо, що на місяць Кабміном визначено для пільгових категорій населення: 11 поїздок у тролейбусі, 11 — автобусом міського сполучення, 8 — приміського, 6 — міжобласного. Департамент соцзахисту детально проаналізував стан використання коштів та надання компенсацій з обласного бюджету. Середня кількість — 6-7 поїздок на місяць для всіх пільгових категорій. 

Щодо сьогоднішнього рішення, пропозицію по якому вніс голова Полтавської ОДА Валерій Головко, кожен пільговик Полтавської області має право на 10 безкоштовних поїздок на місяць і відповідно 120 на рік, незалежно від вартості проїзду, категорій, визначення місячної норми тощо.

"Пільговик у будь-який час може скористатися цією кількістю поїздок", — розповіла Людмила Корнієнко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 235 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 637 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 488 0