Новини з 1996 року

Полтавська облрада придбала автомобіль майже за 1 мільйон гривень

Валерія Макряшина 13 травня 2019 15:00 593 0

Новенький срібний електромобіль марки "Hyundai IONIQ Electric" поповнив автопарк комунального транспортного підприємства Полтавської обласної ради.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на державному електронному сайті публічних державних закупівель, обійшовся цей легковий автомобіль обласному бюджету в 904 900 гривень. Це всього на 100 грн менше очікуваної вартості легковика. Закупівлю здійснили традиційно - шляхом аукціону через систему Prozorro.

 

 

Замовником виступило КП "Комунальне автотранспортне підприємство Полтавської обласної ради". Загалом участь в аукціоні брали лише два підприємства - ТОВ "Автопланета Плюс" (904 998 грн) і ТОВ "ХЮНДАЙ ЦЕНТР ПОЛТАВА". Останній автоцентр і став переможцем торгів, знизивши ціну на 100 грн.

У прайсі, доступному на сайті "Хюндай Центр Полтава", повідомляєтся, що роздрібна ціна такого автомобіля - від 875 400 грн до 946 400 грн (без ПДВ).

 

Згідно з договором, укладеним на поставку автомобіля, його вартість також включає в себе податок на додану вартість, транспортні витрати, а також усі інші витрати, такі як страховка, сплата митних тарифів, податків, різних зборів тощо.

Варто відмітити, що автомобіль уже знаходиться в Полтаві на базі підприємства.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

"Майбутнє вже поруч! Днями КТП обласної ради отримало перший електромобіль Hyundai IONIQ Electric, придбаний за кошти обласного бюджету! Вдалося протестувати це чудо техніки! Згодом надамо звіт-порівняння з бензиновими авто! Економіка повинна бути економною," – йдеться в повідомленні.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0