Новини з 1996 року

Полтавська облрада кошти на дорогу в Кременчуці виділила, але чомусь до нас вони так і не дійшли

Людмила Скачко 24 жовтня 2019 12:35 298 0

Сьогодні сесія не тільки в Кременчуці, а й у Полтавській облраді, тож навіть в області вирішують питання, які стосуються Кременчука.

Депутатка Наталія Макаруша за допомогою депутатського запиту порушила питання щодо тих 8 мільйонів гривень, які включили в бюджет Полтавської облради на реконструкцію вулиці Козацької в Кременчуці та встановлення там іще й зливової каналізації. Але ці гроші чомусь досі не дійшли до Кременчука й дорогу там ніхто не починав робити.

Вулицю мають реконструювати, починаючи з проспекту Лесі Українки й до будинку №138 на вулиці Козацькій. Проект коштує більше 20 млн грн. Проектно-кошторисну документацію на реконструкцію цієї вулиці розробив Кременчуцький Департамент ЖКГ.

 

 

Також депутатка Макаруша зауважила, що у 2016 році за рішенням Кременчуцької міськради було передано в приватну власність учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників АТО 23 земельні ділянки.

"Під'їзд до цих земельних ділянок можливий лише з вулиці Козацької, яка ніколи не мала асфальтового покриття. Ця дорога перебуває в незадовільному технічному стані. Крім цього, там немає зливової каналізації, і це призводить до підтоплення", – додала депутатка.

Тож на сесії облради сьогодні Наталія Макаруша все-таки вирішила поцікавитися, де ж ці гроші?

Голова Полтавської облради Олександр Біленький так і не зміг відповісти на це питання, а просто звернувся до віце-губернатора Романа Товстого, щоб той сам розібрався в цій ситуації і вже потім розповів на апаратній нараді, що там і до чого.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 976 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1818 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 841 0