Новини з 1996 року

Полтавська лабораторія припинила платно робити ПЛР-тести мешканцям області

Артем Кузьменко 30 вересня 2020 17:20 421 0

Обласний лабораторний центр МОЗ, який знаходиться в Полтаві, тимчасово припинив робити тести методом ПЛР на платній основі. У зв’язку з цим досліджуватимуть аналізи лише тих, кому законодавство передбачило безкоштовне тестування, наприклад осіб, які контактували з хворою на COVID-19 людиною або в яких діагностували пневмонію або ГРВІ.

Тому тим, хто хоче достроково завершити свою самоізоляцію, доведеться перенести свої плани на два тижні вперед або робити ПЛР-тестування в Кременчуці, де тест набагато дорожчий, ніж у Полтаві.

У Полтаві тест коштує майже 1 000 гривень, у нас – майже 1 600 гривень. Цінник залежав лише від примх і апетитів кременчуцьких чиновників, тож все закономірно – міська влада не соромиться заробляти на місцевих мешканцях, а тепер може робити тести й для деяких мешканців області.

Причина обмеження Полтавської лабораторії – величезна кількість контактних осіб, яким у Полтаві роблять тести безкоштовно. Адже лише сьогодні в обласному центрі діагноз підтвердили у 80 мешканців міста. І коли закінчиться «тимчасове» обмеження – невідомо.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 479 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1210 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 908 0