Новини з 1996 року

Полтавська кондитерка дурила покупців, продаючи драже без шоколаду - АМКУ

Юлія Билина 20 грудня 2016 12:05 1368 0

Щонайменше у двох видах цукерок від кондитерської фабрики Полтави не було шоколаду. Хоча на обгортках значилося: "драже у шоколаді". Обласне управління АМКУ розпочало розслідування...

Цукерки, які продаються у фірмових магазинах кондитерської фабрики «Полтавакондитер» під виглядом драже у шоколаді, не мають ніякого відношення до шоколаду.

Читайте також: Мер Малецький просить АМКУ перевірити завищені в 1,4 рази тарифи на тепло ПАТ «Полтаваобленерго»

Це стверджують співробітники Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України, що розпочали рослідування стосовно введення споживачів в оману.

Бо "Товариство ПАТ «Полтавакондитер» виготовляє драже «Мигдаль у глазурі», а такод "Фундук у глазурі", однак продає його у старих обгортках, на яких значиться: «Мигдаль у шоколаді від Домінік».

"Драже «Мигдаль у глазурі» не містить шоколаду внаслідок відсутності какао-масла у складі продукту, що є обов’язковою технічною вимогою, встановленою ДСТУ, при виготовленні шоколаду в Україні", - сказано в офіційному повідомленні відділення АМКУ. - Отже, наведена на упаковці інформація «драже «Мигдаль у шоколаді від Домінік» є неправдивою, оскільки вказане драже не містить шоколаду.

Тобто ПАТ «Полтавакондитер» повідомляло потенційним споживачам неправдиву інформацію про споживчі властивості продукції, що могло вплинути на їх наміри щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання, а Товариство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції".

Читай також: В 10-и денний термін. Полтавське відділення АМКУ вимагає зменшити у Кременчуці вартість проїзду

Аналогічна ситуація і з продажем вагових цукерок-драже «Фундук у шоколаді від Домінік».

Відділення АМКУ розслідує  дві справи за ознаками порушення з боку ПАТ «Полтавакондитер» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману споживачів.

 

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 252 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 660 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1142 0