Новини з 1996 року

Полтавські патологоанатоми обурені відвертою брехнею з боку міської влади Кременчука

Андрій Михайленко 12 травня 2017 16:50 1975 0

Керівництво патологоанатомічної служби Полтавської області піддало критиці ту інформацію, яка цього тижня пролунала від чиновників мерії та представників депутатського корпусу Кременчука.

Також різкій критиці було піддано наміри влади забрати приміщення та матеріальну базу, що на території Першої лікарні, у медичних працівників, що підпорядковуються місту. Замість обласної структури в морзі хочуть розташувати міську службу.

Як повідомив "Програмі Плюс" начальник патологоанатомічної служби Полтавської області  Вадим Українець, обласне бюро проводить незалежну експертизу, наприклад, причини смерті пацієнта, а комунальне буде підпорядковано головним лікарям і не виключається їх тиск на експертів бюро, щоб приховати помилки лікарів.

Пан Українець висловив обурення тим, що чиновники мерії дуже цинічно перекручують факти та надають депутатам міської ради спотворену інформацію.

Головний патологоанатом зазначив про те, що нещодавно зафіксовані журналістами жахи моргу, що в Першій лікарні, є прямим наслідком дій місцевих чиновників, за яких більшу частину приміщень моргу та холодильник для тіл передали приватній структурі. Тим самим було фактично блоковано та ускладнено роботу патологоанатомів, що підпорядковуються області.

 

 

За інформацією Вадима Українця, тими трупами, які на момент прибуття журналістів лежали "валетом" та покотом, займалися представники приватної структури.

Медик зазначив, що намагається навести порядок у роботі служби в Кременчуці, не допускати того, що було раніше, при колишньому керівництві, коли в орендованих у міста бюро приміщеннях навіть не було світла.

Керівник обласного патологоанатомічного бюро пропонує не виселяти службу з приміщень, а навпаки, дати можливість їй працювати і надавати в тому числі безкоштовні послуги кременчужанам.

«Комерційну структуру від нас необхідно виселити, а нам розширити площі. Це буде допомога міста в роботі. Я вже сьогодні в Полтаві одну структуру викинув.

Теж присоска була до нас. Там необхідно навести порядок. Усі бачили, що там творилося до мене», - вказав медик.

 При цьому ним було заявлено, що було б добре, якби міська влада передала приміщення, де розміщується бюро, на баланс обласної влади.

"Ми б провели там ремонт. Потім би я відзвітував про роботу", - каже Українець.

Ідею міської влади розвивати комунальне бюро він сприймає спокійно і каже, що роботи вистачить усім.

Однак при цьому варто врахувати, що місто повинне буде знайти в бюджеті мільйон для роботи комунальної служби.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0