Новини з 1996 року

Полтавщина у лідерах по поголів’ю ВРХ та корів у сільськогосподарських підприємствах

Валерія Макряшина 20 лютого 2018 14:55 341 0

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Фролова, в минулому році за обсягом виробництва валової продукції Полтавська область зайняла 4 місце серед регіонів України. Питома вага регіону в загальнодержавному виробництві сільгосппродукції склала майже 6%, передає Полтавська ОДА.

"Минулий рік для аграріїв Полтавської області виявився засушливим, спекотним та непередбачуваним за погодними умовами. У зв’язку з повітряною і ґрунтовою посухами та високою температурою в літній період ускладнилася ситуація з пізніми культурами, особливо на посівах сої, кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків", - зазначив очільник Департаменту.

Проте, зазначає Сергій Фролов, аграрії Полтавщини зберегли лідируючі позиції в державі з виробництва сільськогосподарських культур.

Всіма категоріями господарств вирощено майже 7% від загальнодержавного обсягу зернових культур, 10% – цукрових буряків, 8% - сої. По валовому збору зернових культур область займає 3 місце серед регіонів України (4,2 млн тонн), 4 місце - з виробництва сої (315,2 тис. тонн) та цукрових буряків (1,4 млн тонн) у 2017 році.

Лідируючі позиції Полтавська область займає і у виробництві продукції тваринництва.

Серед регіонів України по поголів’ю ВРХ та корів у сільськогосподарських підприємствах область займає 1 місце, по поголів’ю свиней – 4 місце.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись