Новини з 1996 року

Полтавщина стала кращою у сфері реформування медицини

Альбіна Козлова 15 грудня 2018 09:05 423 0

За словами в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, Полтавщина - перша в усіх пілотах, адже область співпрацює не лише з МОЗ та НСЗУ, а й з міжнародними партнерами. Окреслила Уляна Супрун і зміни в первинній ланці медицини.

“НСЗУ вже бачить зміни в “первинці”. Адже деякі пацієнти змінюють лікарів. А це значить, що вони обирають кращого для себе. Все, що зараз відбувається в трансформації системи охорони здоров’я,  покращить надання медичної допомоги пацієнтам та умови роботи й зарплату лікарям та медсестрам”, – сказала пані Уляна.

Також у 2019 році в Полтавській області впроваджуватимуть ще два пілотних проекти.

“Вкотре Полтавська область стане пілотною. Найголовніше в цьому те, що ми маємо змогу змінити якість надання медичних послуг. Зміни в первинній ланці медицини показали, що зміни є і вони позитивні як для пацієнтів, так і для сімейних лікарів”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

“Лише спільними зусиллями разом з полтавцями нам вдасться досягти позитивних змін у розбудові охорони здоров’я Полтавщини”, – додав директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 579 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 978 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1432 0