Новини з 1996 року

Полтавщина проти диктатури у сусідів. Біля будівлі ОДА підняли прапор на підтримку народу Білорусі

Валерія Макряшина 13 серпня 2020 16:30 348 0

Сьогодні до прапора Євросоюзу біля будівлі Полтавської ОДА додали й біло-червоно-білий прапор Білорусі, який наразі використовує білоруська опозиція. І мова про події, що відбуваються в сусідній країні - де люди  вже кілька днів протестують проти результатів голосування на президентських виборах, які називають несправедливими і сфальсифікованими. 

Цей історичний прапор північного сусіда України підняли голова Полтавської облради Олександр Біленький та його заступник Анатолій Ханко.

Як повідомляє видання "Полтавщина" з посиланням на слова голови облради, це їх особиста ініціатива, як громадян, а не посадовців.

Акція не має політичного забарвлення і направлена проти жорстокого побиття протестувальників у Мінську та інших містах Республіки Білорусь, які не згодні із результатами виборів президента, на яких офіційно переміг чинний глава держави Олександр Лукашенко.

" Ми виходимо не з політичних, а з гуманістичних міркувань", — пояснив Олександр Біленький.

Але, водночас додамо, що підтвердженням того, що прапор було піднято чиновниками Полтавської області з гуманістичних міркувань, є те, що в справах політичних з північною сусідкою у нас все гаразд.

Візьмемо наприклад той факт, що полтавська й подекуди кременчуцька влада є принциповою у виборі виробника спецтранспорту і роками купляє продукцію білоруського автовиробника МАЗ, ігноруючи вітчизняного виробника і тим самим фінансово підтримувала владу країни, за указівкою якої наразі на вулицях Білорусії хаос і жорстокість. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 25 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 493 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1809 0