Полтавчанам не вдалося вдруге перемогти азербайджанський "Карабах"

Ксенія Омельченко 09 листопад 2018 12:10 231 0

8 листопада в Полтаві в рамках групового етапу Ліги Європи (група Е) відбувся матч між полтавською «Ворсклою» та азербайджанським «Карабахом». Два тижні тому матч між цими командами приніс «Ворсклі» історичну перемогу на виїзді.

Натомість на рідному полі полтавська публіка перемог "Ворскли" ще не бачила. Тож Василь Сачко і компанія мали виправити цю помилку.

Так, ворота полтавчани довірили Богдану Шусту. На лівому фланзі оборони вболівальники знову побачили Артура. У центрі захисту вийшла пара Володимир Чеснаков — Олександр Чижов. Праворуч у захисті - Ігор Пердута. В опорній зоні зіграли Олександр Скляр та В’ячеслав Шарпар. Фланги атаки поділили Павло Ребенок та Наджеб Якубу. На вістрі атаки грав Юрій Коломоєць, а з глибини йому допомагав Владислав Кулач.

Перший момент «Ворскла» мала вже на шостій хвилині. Ігор Пердута підключився до атаки й подав на Коломойця, який у боротьбі з двома захисниками пробив вище воріт.

Втім гра ворсклян не була надто надійною. Футболісти знову грішили браком при передачах і обрізками.

На 12-ій хвилині Артур сфолив у своєму штрафному майданчику. Арбітр вказав на «точку», і Араз Абдудаєв з пенальті відкрив рахунок — 0:1.

«Ворскла» мала кілька нагод забити й зрівняти рахунок. Переважно небезпеку несли стандарти, але в першому таймі захист «Карабаха» впорався і з подачами Павла Ребенка зі штрафних, і з «кросами» Пердути та Якубу.

На перерву «Ворскла» пішла поступаючись.

Другий тайм зіпсували вболівальники, які перебували у фан-секторах спочатку "Ворскли", а згодом і "Карабаху". Арбітр двічі зупиняв матч через фаєри, які летіли на поле. Сталося це, певно, тому, що цього разу на вході на стадіон перевіряли фанатів не так ретельно, як на матчі зі "Спортингом".

Між тим на 60-ій хвилині гості не реалізували вихід сам на сам з Шустом.

На 76-ій хвилині дві нагоди забити мав Ніколас Карека, але в першому випадку після його удару м’яч прилетів у руки голкіпера, а в другому — полетів вище воріт. Одного разу дали пробити і Владиславу Кулачу  — в руки воротаря.

Арбітр компенсував 12 хвилин, і за цей час «Ворскла» мала шанс забити після кутового, але удар полтавчанина був невлучним. Серія кутових у компенсований час теж результату не принесла.

У підсумку маємо мінімальну поразку.

«Ворскла — «Карабах» 0:1

«Ворскла»:
Шуст, Артур, Чижов, Чеснаков, Пердута, Скляр, Шарпар, Ребенок, Кулач, Якубу (Карека, 55), Коломоєць.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Карабах»:
Хольдорсон, Гараєв, Медведєв, Славчев, Майкл, Абдулаєв, Зубір (Мадатов, 80), Делардж (Озобіч, 87), Ржезнічак, Геррьє.

Голи: Абдулаєв (12, пен.)

Зауважимо, що хоча на матч полтавчан з "Карабахом" прийшло значно менше вболівальників, ніж на гру зі "Спортингом", все одно трибуни не стихали. "Нас устроит только победа!", "Пол-тав-ча-не!", "Кременчук з тобою" та інші вигуки було чути постійно. Кременчужан, до речі, було багато. Потрапили вони на матч завдяки розігрушу квитків ФК "Ворскла".

І хоча цього разу "Ворсклі" не пощастило, попереду в команди ще є кілька матчів. Зокрема, домашній з лондонським "Арсеналом" та на виїзді  - з лісабонським "Спортінгом", квитки на які "Ворскла" також обіцяє розігрувати.