Новини з 1996 року

Полтава проти Кременчука. Там - спочатку люди, у нас - спочатку мер Малецький з урочистим прийомом

Олександр Курилов 26 квітня 2018 15:23 1078 0

Надалі найбільша претензія у Кременчуці в наших мешканців може бути лише до себе та громадських активістів, які нарівні з виконкомом задають порядок денний роботи наших чиновників. І в цій справі Кременчук програв Полтаві геть повністю й з розгромним рахунком.

А зміст усього такий: у Полтаві оприлюднили дві головні мети у 2018-му році.

Перша – ремонт тамтешніх шляхів на 260 мільйонів гривень, що буде оплачено з міського бюджету, й про це повідомлялося раніше. А друга витрата – не менш дивна.

Мова про витрати лише однієї тамтешньої першої міської лікарні, яка сьогодні оприлюднила тендер на закупівлю бюджетного апарату МРТ з 32-ма зрізами для відділення гострого інсульту -  аналогу нашого неврологічного відділення теж першої міської лікарні.

Дебати в Полтаві з цього приводу одні – чи слід купувати для бюджетної діагностики й аби допомогти хворим апарат МРТ чи слід купити просто комп’ютерний томограф, не менш ефективний?

І тут слід  згадати про Кременчук, зокрема про те, що в нашому місті є найбільш головним. А головним у нас є будівництво нового архіву, бо приміщення для нього не знайшли. І на цю справу міськвиконком Кременчука витратить 63 мільйони гривень.

А от друга по важливості кременчуцька справа коштує трохи менше, ніж полтавська. Там купують апарат, дуже потрібний людям, за 16 мільйонів гривень.

У Кременчуці ж уже за 15 мільйонів гривень купують приміщення колишнього банку на площі Перемоги. В цій будівлі після реконструкції будуть проходити прийоми міського голови Віталія Малецького, бо свого кабінету й трьох існуючих залів мерії для урочистих прийомів  гостей уже не вистачає.

Далі ж просто запитання: от чому так? Чому в Полтаві, починаючи від меншої за кременчуцьку вартість проїзду в транспорті, спочатку думають про людей, а в Кременчуці спочатку думають про офіційні прийоми мера Малецького й усі при цьому мовчать?

Бо насправді різниці між тамтешнім міським головою Мамаєм і нашим Малецьким – немає. Однак є різниця у представниках  громадськості й тими, хто себе так називає.

А інша різниця - вже у депутатах міської ради й кременчуцькі варті того, аби їх кудись відправили й подалі від міста. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись