Новини з 1996 року

Половина дітей з онко, які лікуються в Полтаві – кременчуцькі. Наша міська трагедія

Олександр Курилов 27 листопад 2016 13:38 1312 0

Половина малих пацієнтів, які в Полтаві лікуються від онкологічних хвороб і яких лікарі з обласного центру намагаються врятувати, – це діти з нашого Кременчука.

І за тим, що є сьогодні, Кременчук займає «лідерство» в онкології не лише серед дорослих, але й серед дітей теж. І така інформація вбиває, бо дивитися далі, як на рак хворіють малі діти й нічого не робити, – це жахливо.

Це кременчужанка Тетяна Ященко, яка лікує в Полтаві свою доньку – 4-річну Наталку від гострого лейкозу, пише в соціальних мережах таке.

«Дорогие кременчужане!!!
Вы знаете, становится жутко от того, что из восьми палат в ЧЕТЫРЕХ находятся детки из Кременчуга, на другом крыле ещё две девочки, которые уже давно лечатся, радует, что уже выписали Машеньку Швыдь, но вчера в палату, где лечилась Машунька, поселили мальчика из Кременчуга - тоже лейкоз. От этого становится жутко и страшно, что с нашим родным и красивым Кременчугом???

 На сегодняшний день лечатся в онкогематологии в Полтаве ШЕСТЬ деток из Кременчуга. Врачи в шоке от нашего города, медсестры горько шутят:, если бы не Кременчуг - не БЫЛО бы работы».

Про що слід додати – Тетяна Ященко збирає гроші на лікування дитини, які їй потрібні, аби повезти Наталку за кордон.

Сама ж тема – жахлива, й депутати міськради мали б у цю справу давно втрутитися, але поки що жодної реакції на цю  тему від них не було.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 34 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 524 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 998 0