Новини з 1996 року

Полонені українські моряки, серед яких кременчужанин Богдан Головаш, отримають листи від рідних

Валерія Макряшина 27 грудня 2018 12:40 781 0

Громадські активісти в Москві відправили з пошти в СІЗО «Лефортово» відскановані й роздруковані листи полоненим українським морякам від їхніх рідних.

Про це у Facebook повідомила фотожурналістка й громадська активістка Вікторія Івлєва.

«Отже, листи (в Лефортово, – ред.) були відправлені Юрію Без’язичному, Віктору Беспальченку, Богдану Головашу, Денису Гриценку, Володимиру Лісовому, Роману Мокряку, Богдану Небилиці, Андрію Опріску, Сергію Попову, Володимиру Терещенку, Сергію Цібізову і Андрію Шевченку, якому, здається, написали всі члени його сім’ї окремо. Листи в СІЗО «Матросская тишина» всі можуть відправити самі за системою ФСВП-лист. Коли листи дійдуть до адресатів, ми не знаємо, швидкість читання цензорами невираховувана», – написала Івлєва.

Читайте також: Стало відомо, як кременчужанам написати листа полоненим українським морякам

Вона уточнила, що в акції брали участь Юрій Шейн з Москви і Антонія Целіна з Одеси. 

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року в результаті збройної атаки кораблів РФ у районі Керченської протоки були пошкоджені українські військові кораблі, а члени екіпажів захоплені в полон. Після нетривалого перебування в Криму українських моряків перевезли в Москву: трьох поранених помістили в СІЗО «Матросская тишина», решту (21) утримують у СІЗО «Лефортово». Серед моряків і кременчужанин - старший  матрос артилерійського катера «Бердянськ» Богдан Головаш.

Україна і світове співтовариство визнали військовополоненими захоплених моряків, але влада РФ хоче судити їх як простих громадян, які нібито порушили російський кордон. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2574 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2584 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3813 0