Новини з 1996 року

Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів у місті Кременчуці зазнає змін згідно закону

Марина Баніт 12 березня 2018 15:29 330 0

Сьогодні в міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", де було розглянуто проект регуляторного акта "Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів у місті Кременчуці в новій редакції".

Керівник управління торгівлі Людмила Жорняк повідомила, що комісія матиме більше повноважень.

        Проект впроваджується з метою створення пільгових та прозорих умов інвесторам, що здійснюють інвестиційну діяльність у соціальній сфері, технічному і технологічному вдосконаленні виробництва, створенні нових робочих місць для мешканців Кременчука, які потребують соціального захисту, в галузі освіти, культури, охорони навколишнього середовища і здоров'я, збільшення дохідної частини міського бюджету та потрібний громаді міста Кременчука.

       Заступник директора КП «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький  зазначив, що раніше документом було передбачено вкладання інвестицій виключно в будівництво, реконструкцію об’єктів житлового і нежитлового призначення.  Прийняття нового проекту рішення дозволить у повному обсязі розглядати всі можливі напрямки інвестування, зокрема проекти соціально-інвестиційної або екологічної спрямованості.  

 Було вирішено винести рішення на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 515 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 160 0
Таємний код: романтичний концерт гурту «Бумбокс» відбувся в Кременчуці. ФОТО 270 0