Новини з 1996 року

Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів у місті Кременчуці зазнає змін згідно закону

Марина Баніт 12 березня 2018 15:29 448 0

Сьогодні в міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", де було розглянуто проект регуляторного акта "Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів у місті Кременчуці в новій редакції".

Керівник управління торгівлі Людмила Жорняк повідомила, що комісія матиме більше повноважень.

        Проект впроваджується з метою створення пільгових та прозорих умов інвесторам, що здійснюють інвестиційну діяльність у соціальній сфері, технічному і технологічному вдосконаленні виробництва, створенні нових робочих місць для мешканців Кременчука, які потребують соціального захисту, в галузі освіти, культури, охорони навколишнього середовища і здоров'я, збільшення дохідної частини міського бюджету та потрібний громаді міста Кременчука.

       Заступник директора КП «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький  зазначив, що раніше документом було передбачено вкладання інвестицій виключно в будівництво, реконструкцію об’єктів житлового і нежитлового призначення.  Прийняття нового проекту рішення дозволить у повному обсязі розглядати всі можливі напрямки інвестування, зокрема проекти соціально-інвестиційної або екологічної спрямованості.  

 Було вирішено винести рішення на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 209 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 216 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 374 0