Новини з 1996 року

Пологовий будинок завантажений лише на 50%. Пологи мають здешевіти

Марина Баніт 14 лютого 2017 16:21 670 0

Кременчуцький пологовий будинок завантажений наполовину - про це повідомив на щорічному звіті медичної діяльності за 2016 рік головний лікар міського пологовогу будинку Ярослав Прокопчук. Він відзначив, що матеріально-технічна база наразі у пологовому будинку на дуже високому рівні. Але при цьому 756 породіль - мешканки не з Кременчука у 2016 році народжували тут. 

Тож начальник головного управління  охорони здоров’я Максим Середа наголосив на тому, що ведуться перемовини з адміністраціями районів з приводу компенсації з бюджетів інших районів та областей вартості реально наданих послуг породіллям. Також планується знизити собівартість пологів на 5 відсотків, що, на думку головного лікаря, сприятиме більшому наповненню відділень.

Також наголошено, що лікарями Кременчуцького пологового будинку та відділення патології надається найвища безпека пологів.

Мова зайшла й про те, що з часів незалежності України у Кременчуці знизилася кількість абортів від 6500 до трохи більше, ніж 800 у 2016 році.

Теги: Кременчуцький пологовий будинок

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0