Новини з 1996 року

Полетимо не скоро: злітно-посадкову смугу аеропорту "Полтава" будуватимуть за держкошт. Стоїмо в черзі

Валерія Макряшина 03 червня 2020 11:50 480 0

Наразі Полтавська обласна влада веде перемовини з державною владою про виділення 400 мільйонів гривень на ремонт злітно-посадкової смуги. Ремонт зрештою буде, але розпочнеться він не дуже скоро.

Про це розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін сьогодні, 3 червня, передає Зміст

За словами Луніна, наразі область не може самостійно виділити кошти на ремонт смуги, що дозволить аеропорту відкритися і почати працювати. І це зрозуміло. 

«Ми зараз робимо акцент на допомогу з боку держави. Хочемо, щоб інвестували у наш аеропорт.  Можу сказати, що ми на черзі після одеського і дніпровського летовищ. 400 млн грн – це дуже серйозна сума, а саме стільки коштуватиме ремонт злітно-посадкової смуги», - зазначив посадовець.

Тож тепер полтавська влада робить акцент на співпраці не з партнерами з інших країн, а з державою.

Зазначимо, раніше голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов заявив, що в ОДА розглядають різні формати співпраці, щоб збудувати цю смугу і не тільки. Восени 2019 року ОДА підписала меморандуми про співпрацю з литовцями та болгарами, зокрема про будівництво терміналу для вантажних перевезень. 

Додамо, що за 2 роки на оновлення аеропорту «Полтава» вже витратили понад 70 млн грн. А головного спеціаліста виробничого відділу Департаменту будівництва Полтавської ОДА, який здійснював технічний нагляд за виконанням ремонту аеропорту, підозрюють у підписанні актів приймання робіт, що фактично не були виконані. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0